top of page

Malkų skaldyklės

Seniai nebestebina faktas, kad daugumą fizinių, varginančių darbų vis dažniau keičia automatiniai įrenginiai, taip taupydami mūsų laiką ir sveikatą. Malkų skaldymas kirviu – pavojingas, ištvermės reikalaujantis darbas, todėl džiaugiamės galėdami pasiūlyti aukštos kokybės skaldykles, kurios darbą atliks ne tik greičiau, bet ir tvarkingiau nei sugeba žmogaus rankos.

Mūsų siūlomos elektrinės malkų skaldyklės – tai kainos ir kokybės santykis. Visos kainos sąžiningai nustatytos pagal įrangos galingumą.

Elektrinės malkų skaldyklės „Hecht“

Parduodame ir mažesnio našumo (1500 W), ir galingas (4300 W) skaldykles, kurių kaina, žinoma, atitinkamai didesnė. Didesnio našumo technika gali skaldyti didesnio skersmens rąstus, todėl prieš pirkdami būtinai į tai atkreipkite dėmesį. Pavyzdžiui, „Hecht“ 6370 modelio maksimalus skaldomo medžio skersmuo – 25 cm, ilgis – 36 cm, o „Hecht“ 6414 modeliui tinkamas maksimalus rąsto skersmuo – 40 cm, ilgis – net 135 cm.

Mūsų parduodamų skaldyklių spaudimo galia svyruoja nuo 4 iki 14 tonų, todėl galėsite išsirinkti būtent tai, ko Jums reikia nepermokant už tai, ko neišnaudosite.

Šios elektrinės skaldyklės yra draugiškos aplinkai, nekelia daug triukšmo, darbą atlieka efektyviai bei greitai. Skaldyti galite bet kokią medieną.

Taip pat galime pasiūlyti benzinines skaldykles, kurių spaudimo galia siekia 22 tonas. Jos turi važiuoklę transportavimui, todėl bus patogu su ja dirbti bet kur.

Siūlome malkų skaldymo įrangą įsigyti internetu, o jei turite klausimų – drąsiai į mus kreipkitės!
bottom of page