top of page

Termo marškinėliai LUAVIK

00214
€44.00
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Modelis „LUAVIK“ - labai šilti marškinėliai su apvalia apykakle, ilgomis rankovėmis.

Jie yra pagaminti iš unikalių polipropileno medžiagų, daugumos ekspertų įvardijami idealiais dėvėjimui įvairiose oro sąlygose, todėl jie rekomenduojami žvejams ir medžiotojams.

Žvejai ar medžiotojai, nutarę išsirinkti sau rūbus, reklaminiuose leidiniuose randa sekančias rūbų charakteristikas: „šiltesni už vilną, lengvesni už vandenį, geriausiai išstumia vandenį, higieniški, labai patikimi, ypač universalūs, puikiai tinka dėvėti nuo +40 C° iki -40 C°".

Galimos spalvos: pilka, mėlyna, juoda, chaki.

Dydžiai: XS-XXL.

Sudėtis : 100% polipropilenas (PP-FCS).

Italų firmos "LIOD" rūbai yra puikiai žinomi visame pasaulyje kaip termo rūbų etalonas.

1. Termo rūbai "LIOD" iš polipropileno - lengvesni nei analogai iš kitų medžiagų (lengvesni už vandenį, neskęsta, lyginamasis svoris 0,91).

2. Ypač šilti (šiltesni už vilną ar net už Polartec-ą, šilumos laidumas 0,117W/mk). Polipropilenas apie 17 % geriau išsaugo šilumą už poliesterį ir beveik 1,5 karto geriau negu poliamidai. Vasarą su jais nėra karšta (nėra garinimo efekto).

3. Išskirtinai puikiai „ išstumia drėgmę“ (šis audinys drėgmės nesugeria, neišbrinksta, audinys „dirba“ pagal situaciją: kai reikia - garina drėgmę, kai reikia - išsaugo šilumą). Standartinis poliamidas drėgmę vidutiniškai sugeria į save – 4,5 %, poliesteris – 0,35 %, o polipropileno rodiklis beveik lygus - 0 %.

4. Higieniški, lengvai valosi, nesukelia alergijos (ši medžiaga naudojama gaminant įklotus kūdikiams, medicinoje ir pan.), paprastai prižiūrimas (galimas daugkartinis skalbimas, po skalbimo rūbas nesideformuoja, yra atsparus dėmėm).

5. Pasižymi labai geromis bakteriostatinėmis savybėmis, nesukuria sąlygų bakterijoms daugintis, atsparus pelėsiams ir „grybeliui“, nesugeria nemalonių kvapų.

6. Labai stiprus, nenusidėvintis ir ilgaamžiškas audinys, atsparus „rutuliukų“ susidarymui, nesiplaušoja.

7. "Liod" termo rūbams vieninteliams pasaulyje suteikiama 5 metų garantija!!!

8. Labai platus temperatūrų diapazonas, kai jaučiamasi komfortiškai (nuo -40°C iki + 40°C!!!)

9. Patys geriausi termo rūbai, kai reikia atlikti fizinius darbus atviram ore.

Išsaugoti prekę
bottom of page