top of page

Termo kelnės TAMU

00213
€42.00
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Modelis „Tamu“ - labai šiltos termo kelnės, kurios gerai „išstumia“ drėgmę.

Šis modelis labai universalus ir pirmiausia jis skirtas medžiotojams ir žvejams. Šis modelis buvo kuriamas vienai iš Europos valstybių armijai. Jis buvo testuojamas laikantis pačių aukščiausių reikalavimų. Todėl juos rekomenduojama vilkėti kariškiams ir kalnų gelbėtojams, žmonėms dalyvaujantiems įvairiose ekspedicijose ir visiems, kurių veikla susijusi su ekstremaliomis oro sąlygomis. "LIOD" yra šiltesni už vilną, lengvesni už vandenį, geriausiai išstumia vandenį, higieniški, labai patikimi, ypač universalūs, tinkami dėvėti nuo +40 C° iki -40 C°".

Galimos spalvos: pilka, juoda, chaki.

Dydžiai: XS-XXL.

Sudėtis : 100% polipropilenas (PP-FCS)

Italų firmos "LIOD" termo rūbai yra puikiai žinomi visame pasaulyje kaip termo rūbų etalonas.

1. Termo rūbai "LIOD" iš polipropileno - lengvesni nei analogai iš kitų medžiagų (lengvesni už vandenį, neskęsta, lyginamasis svoris 0,91).

2. Ypač šilti (šiltesni už vilną ar net už Polartec-ą, šilumos laidumas 0,117W/mk). Polipropilenas apie 17 % geriau išsaugo šilumą už poliesterį ir beveik 1,5 karto geriau negu poliamidai. Vasarą su jais nėra karšta (nėra garinimo efekto).

3. Išskirtinai puikiai „ išstumia drėgmę“ (šis audinys drėgmės nesugeria, neišbrinksta, audinys „dirba“ pagal situaciją: kai reikia - garina drėgmę, kai reikia - išsaugo šilumą). Standartinis poliamidas drėgmę vidutiniškai sugeria į save – 4,5 %, poliesteris – 0,35 %, o polipropileno rodiklis beveik lygus - 0 %.

4. Higieniški, lengvai valosi, nesukelia alergijos (ši medžiaga naudojama gaminant įklotus kūdikiams, medicinoje ir pan.), paprastai prižiūrimas (galimas daugkartinis skalbimas, po skalbimo rūbas nesideformuoja, yra atsparus dėmėm).

5. Pasižymi labai geromis bakteriostatinėmis savybėmis, nesukuria sąlygų bakterijoms daugintis, atsparus pelėsiams ir „grybeliui“, nesugeria nemalonių kvapų.

6. Labai stiprus, nenusidėvintis ir ilgaamžiškas audinys, atsparus „rutuliukų“ susidarymui, nesiplaušoja.

7. "Liod" termo rūbams vieninteliams pasaulyje suteikiama 5 metų garantija!!!

8. Labai platus temperatūrų diapazonas, kai jaučiamasi komfortiškai (nuo -40°C iki + 40°C!!!)

9. Patys geriausi termo rūbai, kai reikia atlikti fizinius darbus atviram ore.

Išsaugoti prekę
bottom of page