top of page

Paplūdimio skėtis SPORT-BRELLA Premiere Blue

01619
€89.00
Nėra sandėlyje
1
Prekė detaliau

Amerikietiškas patentuotas paplūdimio skėtis, palapinė nuo saulės, priedanga nuo lietaus ir nuo vėjo - visa tai atostogoms su nenuspėjamais Lietuvos orais. Ilsitės Palangoje, Nidoje papludimyje, prie ežero ir sodyboje, Sport-Brella siūlo Jums super greitai pastatomą skėtį. Nesvarbu kur leistumėte laiką, ar tai būtų išvyka prie ežero, jūros, piknikas gamtoje, sporto ar kiti renginiai, visada su savimi pasiimkite Sport-Brella.

Vos per kelias sekundes Jūs pastatę skėtį susikursite komfortišką vietą, kurioje jausitės saugiai ir patogiai. Jums nebereikės gaišti laiko surenkant kad ir nesudėtingą palapinę, nuolat saugotis vėjo, bei kaisti kaip šiltnamyje.

Per 3 sekundes išskleidę Sport-brella skėtį paplūdimyje, Jūs iš karto turėsite ne tik vietą po skėčiu, susikursite savo zoną aplink, bet ir užsitikrinsite ramybę nuo įkyrių žvilgsnių ar triukšmingų kaimynų.

Sport –Brella skėčio konstrukcija lengvo, bet labai tvirto plieno .

Skėtis visiškai apsaugo nuo saulės kaitros. Speciali UPF 50+ danga sulaiko 98 procentus UVA ir UVB spindulių, todėl po skėčiu nesusidaro šiltnamio efektas. Oro judėjimą ir gaivumą saulėtomis dienomis užtikrina Sport-Brella užtrauktukais uždaromi langai. Po Sport –Brella skėčiu gali saugiai miegoti kūdikiai vežimėlyje, žaisti vaikai smėlyje nebijant perkaitimo saulėje. Po šiuo skėčiu puikiai jausis ir bet koks jūsų augintinis.

Lietingą ar net audringą dieną , o gal ir saulėtą žiemos dieną Sport –Brella skėtis suteiks galimybę jaukiai grožėtis jūros bangų mūša ar saulėlydžiu, ar tiesiog ramiai prie ežero skaityti mėgstamą knygą.

Sport-brella- tai kompaktiškas skėtis/užuovėja, kuriame lengvai tilps 2-3 suaugę žmonės ar visa šeima!

  • Iš 210D poliesterio pagaminta tvirta medžiaga turi šoninius, visišką apsaugą užtikrinančius uždangalus.
  • UPF 50+ apsauga nuo saulės, apsauga nuo vėjo ir apsauga nuo vandens sulaiko 98% UVA ir UVB spindulių.
  • Tentą prilaiko 4,5 mm plieniniai virbai ir 5 mm plieninės atsparos.
  • Teleskopinis metalinis reguliuojamas kotas su įgręžiamu į gruntą antgaliu.
  • Tvirta medžiaga su užtrauktukais uždaromais šoniniais langais, užtikrinančiais efektyvų oro srautą ir šviesą.
  • Tvirtos vidinės kišenės kuoliukams, vertingiems daiktams ir reikmenims.
  • Išskleidžiamas į 2,43 m plotį.
  • Supakuoto matmenys = 1,37 x 0,1 x 0,1 m, svoris = 3,7 kg.
  • Komplektą sudaro gabenimo ir saugojimo krepšys su rankena, 8 plieniniai tvirtinimo prie žemės kuoliukai, 3 pririšimo virvės (kiekviena po 2,44 m ilgio).

Oficiali "Sport-Brella" svetainė: https://www.stparkas.lt/parduotuve/Sport-Brella-sk...

Išsaugoti prekę
bottom of page