top of page

Motoblokai

Nauji motoblokai

Didelis motoblokų privalumas yra tai, kad jie – labai universalūs, prie jų galima montuoti įvairius priedus, pavyzdžiui, įprastus arba dvigubus vartomus plūgus, vagotuvus, bulviakases, metalinius ratus, rotacines šienapjoves, puspriekabes. Įsigydami motobloką savo sodo, daržo darbams, sutaupysite išvengdami papildomų išlaidų.

Mūsų parduodami nauji motoblokai puikiai tinka įvairiems sodininkystės, daržininkystės darbams, nedidelių plotų kultūrų augintojams, namų ūkiams ir t. t.

Motoblokai „Green“ – profesionaliems žemės darbams ir namų ūkiui

Prekiaujame aukštos kokybės gamintojų iš Danijos motoblokais benzininiu arba dyzeliniu varikliu „Zongschen“, kuris pasižymi taupumu ir ergonomiškumu. Šios savybės turėjo didelę įtaką stipriam variklių įsitvirtinimui rinkoje. Tvirtos konstrukcijos C11, C12, C9 ir C5 modelių motoblokai idealiai tinka sunkiems žemės darbams dirbti. Į kiekvieno iš šių motoblokų komplektaciją yra įtraukta iš tvirto plieno peilių pagaminta freza (jos plotis priklauso nuo įrenginio modelio).

O kaip išsirinkti tinkamiausią motobloką?

Pagalvokite apie dirbamos žemės plotą, savo kiemo, daržo, sodo dydį. Natūralu, kad įsigydami galingesnį motobloką, nevargsite dirbdami didelio ploto žemę. Nepamirškite apgalvoti ir tai, kokiems darbams motobloką naudosite – paviršiniams žemės darbams (tarkim, žolės pjovimui) užteks lengvo motobloko, tačiau pasirinkimas skirsis, jei darbus planuojate atlikti gilesniuose dirvos sluoksniuose.

Nesvarbu, ar su daržininkyste susiduriate pirmą kartą, ar ne – motoblokų universalumo, patikimumo ir tvirtumo nuvertinti nedrįstų niekas.
bottom of page