top of page

Benzininiai pjūklai

Medį ar medines konstrukcijas pjaudami rankiniu pjūklu savo tikslą neabejotinai pasieksite, tačiau darbas bus ne tik fiziškai varginantis, bet ir ilgas. Pilnai mobilūs benzininiai pjūklai našumą padidins bent kelis kartus. Tai puikus sprendimas profesionalams, dažnai susiduriantiems su didelio masto darbais, arba mėgėjams, besisukantiems savo dirbtuvėse, sklype, sode ir pan.

Pjūklai pagal poreikį

Siūlome platų prekės ženklų „Hecht“ ir „Colo“ grandininių pjūklų pasirinkimą. Kainos svyruoja nuo 100 iki 300 eurų, priklausomai nuo pjūklo galingumo. Tiesa, dažnai siūlome įvairias akcijas, todėl nepraleiskite progos įsigyti aukštos kokybės darbo įrankį, kuris tarnaus ne vienus metus.

Žinoma, mažesnio galingumo pjūklai – pigesni, mažiau sveria, todėl juos patogiau naudoti. Taigi būtinai apgalvokite, kokiems darbams bei kaip dažnai įsigytą daiktą naudosite. Jei nesate profesionalas, Jums tikriausiai užteks ir ne paties galingiausio pjūklo.

Pjūklą išsirinkti padės keletas parametrų:

  • Variklio tipas, galingumas;
  • Pjovimo juostos ilgis;
  • Kuro / alyvos bako talpa;
  • Darbo tūris;
  • Pjūklo svoris.

Kad ir kokį pjūklą išsirinksite, galime garantuoti puikų variklio veikimą, lengvą jo užvedimą, tvirtą plastikinį korpusą. Saugūs bei efektyvūs darbai ir miške, ir dirbtuvėse!

bottom of page